Lidya Grup 2023'ü iki kat büyüme yılı ilan etti...

Lidya Grup 2023'ü 2 kat büyüme yılı ilan etti

Türkiye ve EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) bölgesinde dijital baskı sektöründe lider olan Türk firması Lidya Grup, Xerox, Epson, Efi, Kongsberg global markalarını ve kendi markası Sutec dijital baskı makinelerini temsil ediyor. Temsil ettiği markalar, bilgi birikimi, tecrübesi, organizasyon yapısı ve finansal gücü ile Türkiye ve EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) bölgesinin lider şirketler grubu olarak konumlanıyor…

Kurulduğu yıldan itibaren her yıl büyüyerek yoluna devam eden Lidya Grup, 2023 yılında dolar bazında 2 kat büyümeyi hedefliyor. Bu büyümede bu yıl yapılacak olan ilave yatırımlarla birlikte, Birleşik Krallık’ta faaliyet gösteren Lydia Digital Ltd. tesisi ve Başakşehir’de konumlanan ‘Dijital Deneyim ve Eğitim Üssü’nün önemli rolleri bulunuyor.

“İşimizi çok seviyoruz ve çok iyi yapıyoruz” diyerek duygularını dile getiren Lidya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Öz, şunları söyledi: “Dijital baskı makineleri sektöründe temsil ettiğimiz Xerox, Epson, Efi, Sutec, Kongsberg markalarını başarıyla yönetiyoruz. Daima müşterilerimizin yanında yer alarak, hem teknoloji danışmanlığı yapıyoruz, hem proje finansmanı sağlıyoruz, hem çok güçlü olduğumuz satış sonrası servis hizmetimizde çözüm odaklı yaklaşıyoruz. Firma olarak temsil ettiğimiz markalar, bilgi birikimimiz, tecrübemiz, organizasyon yapımız ve finansal gücümüz ile ülkemizin ve EMEA bölgesinin lider şirketler grubuyuz. Dijital baskı sektöründe global bir şirket olma yolunda emin adımlarla ilerlerken, 2023 yılını globalde büyüme yılı ilan ettik,” dedi.

Haber Detayı >>>

Dijital Deneyim ve Eğitim Üssü

Finansal Çözümler

Size Kaynak Yaratıyoruz...

Detaylı bilgi >>>

Tanıtım VideolarıTüm Videolar >>>

EFI VUTEk 5r TCO

Videoyu İzle >>>

HaberlerTüm Haberler >>>

Lidya Grup, dijital baskı makinelerindeki teknolojileri tanıtmaya devam ediyor

Haber Detayı >>>

Basında Lidya GrupTüm Haberler >>>

Lidya Grup, dijital baskı makinelerindeki teknolojileri tanıtmaya devam ediyor

Haber Detayı >>>