Finansal Çözümler

Size Kaynak Yaratıyoruz

Çok fonksiyonlu fotokopi ve matbaa makinelerinin temini çoğu zaman likidite eksikliğinden dolayı gerçekleşememektedir. Günümüzün teknolojisini kullanmanın önündeki sermaye problemini, firmalara tanıdığımız finansman çözümleriyle aşmayı amaç edindik.

Fotokopide finansal kiralama, uzun vadeli ve düşük taksit miktarlı olarak tercih edilebilmektedir. Lidya Grup, leasing faaliyetlerini bankalara bağlı olmadan yürütmektedir ve bu nedenle prosedürler içinde kaybolmazsınız. Size ve işinize uygun cihaz portföyünü belirleyerek baskı giderlerinizden tasarruf etmenizi sağlarız.

Sahip olduğunuz cihazların ekonomik ömrü dolduğunda, bunları elden çıkartmak, değerinden satabilmek zorlu bir süreçtir; cihazlarınızı kiraladığınızda ise bu sizin için bir külfet olmaktan çıkar. Kira döneminin sonunda eski fotokopi makinelerinizi verir, yenilerini teslim alırsınız.

Müşteri memnuniyeti birinci önceliğimiz olduğundan, size sürekli yenilikler sunarız. Kira süreci bitmeden önce, bir sonraki birlikteliğimizin planlanması için sizinle irtibata geçeriz. Böylece işinizin kesintisiz devam etmesini sağlarız.