Haberler
SUTEC, Copy Shop’lar ve Reklam Pazarı İçin Çözüm Noktası Oldu

Dijital baskı sektörünün lideri Lidya Grup, kendi markası “SUTEC” i pazara sundu. Piyasanın promosyon talepleri doğrultusunda, copy shop’ların ihtiyaçları göz önüne alınarak üretilen SUTEC dijital baskı makineleri sayesinde, 10 cm kalınlığa kadar ahşap, cam, metal, plastik gibi birçok farklı malzemenin üzerine baskı yapılmasına imkan sağlanıyor. SUTEC, copy shop’lar ve reklam pazarı için çözüm noktası oldu. Lidya Grup kendi satış ağı, 5 bölgesi ve bayileriyle birlikte, ülkemiz genelinde SUTEC markası ile copy shop’lar ve reklam sektörüne hizmet vermeye devam ediyor.

SUTEC, Copy Shop’lar ve Reklamcıların Faaliyet Alanları ve İş Kalitelerine Katkı Sağlayacak
Dijitalleşme ve kişiselleşmeyle birlikte, her sektörde olduğu gibi baskı sektöründe de değişimin ve dönüşüm yaşadığını kaydeden Lidya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Öz, şunları söyledi:

“Dijitalleşme ve kişiselleşme ile birlikte kurumların ve bireysel tüketicilerin, promosyon talepleri çok yönlü olmaya başladı. Bundan 20 yıl önce sadece kağıt ve türevlerine yüksek sayılarda baskı yapılıyordu. Bugün ise dijital baskı makineleri sayesinde, ahşaptan plastiğe, camdan metale kadar 10 cm kalınlığındaki birçok farklı malzemeye baskı yapılabiliyor. Yine, dijitalleşmenin sunduğu imkanlar sayesinde, bireylerin kendisine özel baskı ürünlerini talep etmesiyle birlikte, baskı sektöründe yeni iş alanları da doğmaya başlamıştır. Bireyler kullandıkları cep telefonu kapağı veya çakmağındaki tasarımdan, çocuk odalarındaki duvar kağıdının tasarıma kadar, hemen hemen birçok alanda tamamen kişiye özel baskıları tercih etmektedirler. Özetle, bireylerin ve kurumların, kişiye veya firmaya özel baskı taleplerindeki artışı, katlanarak devam edecektir. Biz de, piyasanın bu konuda taleplerini göz önüne alarak ve tamamen müşteriye dönük olarak, firmamızın kendi markası SUTEC dijital baskı makinelerini pazara sunduk. Lidya Grup’un gücü ve güvencesi altında, satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerin sunulması, yatırım maliyetinin ekonomik olması ve baskı kalitesindeki üstünlüğü ile eşsiz olan SUTEC markamıza, ilk günden itibaren beklentilerimizin çok üzerinde bir talep alıyoruz. Copy shop’ların müşterilerine verdiği hizmet kalitesini ve karlılığını artıracak olan SUTEC dijital baskı makineleri, copy shop’lar ve reklamcılar için faaliyet alanları ile iş kalitelerine önemli katkılar sağlayacak ve çözüm noktası olmaktadır” dedi.

SUTEC Dijital Baskı Makinesi Teknik Özellikleri:

*Baskı alanı: 750-900 mm
*Malzeme kalınlığı 1- 100 mm
*Baskı kafası adedi: 3/4/5 opsiyonel
*Renk kombinasyonu: CMYK+W+V
*Yazılım: Ultra RIP, Photoprint
*Kurutma şekli: Led Uv
*Baskı hızı: 4Pass 16sqm/hour
*Mürekkep hacmi: 1 Lt
*Mürekkep ısıtma sistemi
*Güçlü Çelik kasa
*Beyaz mürekkep donma önleyici
*Çift Uv led lamba, su soğutma
*Vakumlu sabit tabla, otomatik yükseklik ölçme