Haberler
Lidya Grup, FESPA Eurasia 2019’a katılıyor ve standına davet ediyor

Lidya Grup, FESPA Eurasia 2019’a katılıyor ve standına davet ediyor

Dijital baskı sektörünün lideri Lidya Grup, FESPA Eurasia 2019’a standı ile katılıyor. İstanbul Fuar Merkezi (İFM)’de, 5- 8 Aralık 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan fuarda, Lidya Grup salon 10 stant C40 ve D40’da müşterilerini ve fuar ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor. İFM’de gerçekleşecek fuarın, bu yılki teması “FESPA Eurasia ile Potansiyelini Keşfet” oldu. FESPA Eurasia 2019 Fuarı, Avrasya Bölgesi’nin lider geniş format dijital baskı, serigrafi baskı,
ticari baskı, tekstil baskı, konfeksiyon süsleme ve endüstriyel reklam fuarı olma niteliğini taşıyor.
Aynı zamanda, FESPA Eurasia, Avrasya Bölgesi’ndeki profesyonellerin işleri için en uygun çözümleri bulmalarını sağlayan resmi bir fuar olma özelliğini de taşıyor.  

80 ülkeden yaklaşık 9 bini aşkın profesyonelin buluşma noktası oluyor

Avrasya Bölgesi’nin önde gelen geniş format dijital baskı, tekstil baskı, serigrafi baskı ve endüstriyel reklam fuarı olan FESPA Eurasia 2019, baskı endüstrisindeki yenilikler için en yaratıcı ve ilham verici platformlardan birisi konumundadır. 80’in üzerindeki ülkeden 9 bini aşkın baskı profesyonelinin buluşma noktası olan bu fuar, sektör tarafından yeniliklerin ve son sektörel trendlerin bir vitrini olarak da kabul ediliyor. Fuarda, matbaacılar, tasarımcılar, baskı ürünleri alıcıları, perakendeciler, dekoratörler ve diğer baskı profesyonelleri tek bir çatı altında bir araya geliyor ve görüş alışverişinde bulunup, iş yapma potansiyeli sağlıyorlar.  

Uluslararası bir fuar olan FESPA Eurasia’ya, Lidya Grup’un standı ile katıldıklarını ve fuar ziyaretçilerini standlarına  beklediklerini kaydeden Lidya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Öz, fuarın Türkiye’yi dijital baskı sektöründe dünyada bir merkez haline getirmesi açısından önemli olduğunu sözlerine ekledi.