Software

LPM - Lidya Print Management

LPM – Lidya Print Management, ekipmanın doğru seçilerek verimli kullanılmasından, organizasyona doğru enjekte edilmesine kadar tüm yazılım çözümlerini bir arada sunar. İş hayatında işin özü, yapılan işin doğru yönetilmesidir. LPM, ekipman satışı ve servisinin ötesine geçerek; satın alınan ürünlerin daha verimli nasıl kullanılacağı hakkında çözümleri sunmakta ve kullanıcıların talep ettiği kişiselleştirilmiş ve “Akıllı Multifunction” uygulamaları beraberinde getirmektedir.

Günümüzün başarılı firmaları, müşteriye doğru çözümleri sunan firmalardan oluşmaktadır. Lidya Print Management, firmanın makine parkurunun gerçek fotoğrafını ortaya koymaktadır. Türkiye, teknolojik olarak çok hızlı bir şekilde gelişim göstermektedir. Bir şirketin herhangi bir departmanından gelen makine talebi, şirketin satın alması tarafından karşılanır. Zamanla işletmelerin bünyesinde, bazıları çok kullanılan, bazıları ise hiç kullanılmayan çok sayıda makineler atıl vaziyette durur. İşte bu şirkette, sermayenin rasyonel kullanılamaması yani verimsizlik var demektir. LPM, işletmeyi daha az maliyetle daha efektif ve verimli hale getiren bir uygulamadır. LPM, sadece kopya maliyetinde işletmenize %25’e varan oranlarda tasarruf sağlar. LPM işletmenizdeki makineleri birbirleriyle iletişim halinde olan adeta konuşan makineler haline getirir. Akıllı telefonlar aracılığıyla ister ofis içinden, ister ofis dışında çıktılarını alabilirsiniz.

LPM, mevcut makinelerin yüzde 25’e varan oranlarda daha verimli kullanılmasını sağlayacak çözümler paketidir. LPM uygulamaları ile makineler daha efektif hale gelerek, donanım ve yazılımlarla müşterilerimizin tüm makine parkurunun daha verimli ve karlı hale getirmektedir. Çok farklı optimizasyon ve standartları içeren Lidya Print Management ilk analizlerinin tamamını ücretsiz olarak sağlamaktadır. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Lidya Print Management departmanındaki uzman analistlerimiz müşterilerimizi yerinde ziyaret ederek ücretsiz analiz programının işleyişi, uygulaması ve sonuçlarına dair bilgileri kendileriyle paylaşmaktadırlar.